Warsztaty z przedsiębiorczości – dla młodzieży

Już 16-tego czerwca na godzinę 16 zapraszamy na ostatnie zajęcia przed wakacjami. Tematem zajęć będzie metoda „Design Thinking” czyli myślenia projektowego.

„Pamiętam jak nie tak dawno temu myślenie projektowe było dobrem luksusowym dla wielu ludzi. Postaram się to zmienić moim warsztatem-mówi Bartosz Stawikowski, który przygotował warsztat. Uczestnicy nauczą się tworzyć prostą strategię dla sklepów internetowych, blogów modowych lub innych usług oraz projektować cyfrowe wrażenia użytkowników Internetu przy zastosowaniu ćwiczeń według myślenia projektowego. Młodzież będzie miała okazję zobaczyć praktyczne wdrożenia swoich rówieśników, które na stracie za cenę trzech dużych zestawów z Mc’Donalda przyniosły ich twórcom ogromne zyski oraz powszechne uznanie za zrealizowany pomysł.

Warto przygotować się na zastrzyk przewagi konkurencyjnej, zapiąć pasy by następnie wdrożyć wypracowany pomysł niewielkim kosztem w praktyce i świetnie się bawić.

Serdecznie zapraszam.

Uczestnictwo w warsztacie wymaga wcześniejszej rejestracji – prosimy o potwierdzenie udziału wysyłając e-mail na: info@dp.tczew.pl

O autorze warsztatów…

Bartosz Stawikowski jest dyrektorem zarządzającym firmy Skills Garden Ltd z siedzibą w Londynie.  Dzięki niezwykłemu zespołowi pasjonatów, ekspertów i niezwykłych osobowości realizuje wizję innowacyjnej firmy, wpierającej rozwój ludzi i organizacji.

Studiował psychologię organizacji i zarządzania oraz psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS, broniąc pracę magisterską u profesora Tomasza Maruszewskiego z zakresu „Wpływu obrazowych bodźców peryferycznych na wspomnienia autobiograficzne” (nr dyplomu 16936).  W pracy zawodowej rozwijał się przez 10 lat w strukturach międzynarodowych korporacji, zdobywając doświadczenie w działach human research, korporacyjnej kontroli, szkoleń i rozwoju pracowników. Jest ekspertem klasy międzynarodowej w zakresie kontroli wewnątrzkorporacyjnej, jak również absolwentem School of Psychological Training and Workshop Intra (No.99/2012/STiWP/36). Posiada międzynarodowe kwalifikacje w zakresie coachingu na poziomie Practitioner Coach Diploma, zdobyte w Noble Manchattan Coaching w Wielkiej Brytanii oraz IIC&M International Institute of Coachong & Mentoring (No.023/2015) .

W Skills Garden odpowiedzialny jest za zarządzanie, współpracę międzynarodową oraz tworzenie innowacyjnych modeli biznesowych w oparciu o zarządzanie przez wartości, społeczną odpowiedzialność organizacji oraz przywództwo służebne. W latach 2012-2014 pozyskał ze swoim zespołem dla swoich klientów  81.2 miliona złotych ze środków głównie UE na projekty rozwojowe. Doradza firmom w zakresie strategii zarządzania organizacją w ujęciu systemowym i w oparciu o partycypacyjny model wdrażania zmian wewnątrz organizacyjnych. Uwielbia pracować z firmami zalążkowymi, którym zaszczepia idee szytego na miarę CSR-u. Jest pomysłodawcą programów rozwojowych i akademii kształcących specjalistów w zakresie kompetencji menedżerskich, trenerskich oraz coachingowych.

Jako ekspert pracuje w oparciu o fundamentalny cykl Kolba z zastosowaniem innowacyjnych narzędzi konstruowanych na bazie mozolnie i konsekwentnie wypracowywanego latami w różnych środowiskach know-how. W swojej praktyce biznesowej wyniki pracy lubi opierać o pragmatyzm innowacyjny, analizę statystyczną wyników wspierającą uzasadnienie podejmowanych decyzji i będących zasianym miernikiem często przyszłego, rzeczywistego postępu realizowanych projektów. W pracy z klientami indywidualnymi pracuje metodą coachingu transformacyjnego i biznesowego, który jego zdaniem jest możliwą i realną dźwignią przemiany myślenia oraz fascynującym doświadczeniem odkrywania drogi do osobistego mistrzostwa. Prywatnie natomiast jest fanem górskich spacerów, filmów science fiction oraz zagorzałem miłośnikiem awiacji.

www.skillsgarden.pl

 
 
Skip to content