Konsultacje online z Domem Przedsiębiorcy

Od początku epidemii COVID-19 staramy się udzielać niezbędnych informacji drogą telefoniczną, dlatego też z uwagi na ich złożoność oraz nowe pakiety w ramach tarczy antykryzysowej postanowiliśmy o jej rozszerzeniu drogą elektroniczną za pomocą niniejszej ankiety zgłoszeniowej!

Zachęcamy do kontaktu zarówno obecnych jak i przyszłych przedsiębiorców!

Ponadto informujemy, że wszelkie sprawy związane z ewidencją działalności gospodarczej można na bieżąco konsultować telefoniczna w dni powszednie w godzinach pracy Urzędu Miejskiego – Domu Przedsiębiorcy, pon. – środa w godz. 7.30-15.30, czwartek 7:30 – 15:30, piątek 7:30 – 14:30, pod nr tel. 58 777 53 43 lub 58 777 53 41.

Zakres informacji i pomocy przy zakładaniu konta przedsiębiorcy przez stronę internetową www.ceidg.gov.pl i wypełnianiu wniosków CEIDG-1 dotyczących wpisu do CEIDG – rozpoczęcie działalności, zmiany, zawieszenia, wznowienia, wykreślenia wpisu w CEIDG.

Jednocześnie zachęcamy, aby sprawy związane z działalnością gospodarczą załatwiać drogą elektroniczną poprzez strony: www.biznes.gov.pl oraz www.ceidg.gov.pl

 
 
Skip to content