Weekend na pół ceny w Tczewie – zapraszamy usługodawców

9 i 10 kwietnia po raz trzeci w Tczewie odbędzie się akcja „Weekend za pół ceny. Rozsmakuj się w Metropolii”.

Przedsięwzięcie odbędzie się w ramach Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, którzy oferują usługi gastronomiczne, hotelowe, kulturalne, sportowe, kosmetyczne, turystyczne itd. i są gotowi obniżyć ceny oferowanych produktów i usług o 50 proc. w ustalonych dniach. Obniżka może dotyczyć jedynie wybranych usług lub dań albo całej oferty (z zastrzeżeniem, że wyłączony z promocji jest alkohol).

Ideą „Weekendu za pół ceny” jest zachęcenie mieszkańców do wyjścia z domów i skorzystania z bardzo atrakcyjnej tego dnia oferty usługodawców. Ci z kolei zyskują dzięki znacznie liczniejszej rzeszy klientów, którzy tego dnia odwiedzają lokal. Interesująca oferta zapewne zachęci klientów do częstszego korzystania z usług tczewskich restauratorów i usługodawców.

Na zgłoszenia czekamy do 1 kwietnia. Należy je kierować do Biura Rzecznika Prasowego Urzędu Miejskiego w Tczewie ( pl. Piłsudskiego 1, I piętro, pok. 30, tel. 58 77 59 322, mail: link@um.tczew.pl). Tam również można otrzymać regulamin akcji i druk deklaracji udziału (można je również pobrać z miejskiej strony internetowej: www.wrotatczewa.pl).

W ubiegłym roku w akcji wzięło udział 26 usługodawców, głównie były to lokale gastronomiczne.

Regulamin: http://aktualnosci.wrotatczewa.pl/resources/download/regulamin_2016__1_.doc
Zgłoszenie: http://aktualnosci.wrotatczewa.pl/resources/download/deklaracja_2016.doc