Warsztaty z finansowania biznesu!

Serdecznie zapraszamy w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na:

Warsztaty z finansowania biznesu!

Termin: 13 listopada 2018 r. o godz. 16:00
Miejsce: Dom Przedsiębiorcy w Tczewie, I piętro sala konferencyjna
Udział w spotkaniu jest bezpłatny!
Obowiązkowa rejestracja uczestników na: https://411724-26.evenea.pl/

W trakcie warsztatu przeanalizujemy kilka biznesów: handel, usługi i przedstawimy jak efektywnie wykorzystać dostępne na rynku formy finansowania. Dzięki temu uczestnik będzie mógł sprawnie poruszać się wśród takich instrumentów jak: kredyt, faktoring, leasing, emisja obligacji, crowdfunding.

Prowadzący:

Maciej Stępa – Profit Plus: Biznes Podatki Prawo Księgowość
– Prezes i współzałożyciel spółki Profit Plus zajmującej doradztwem biznesowym skierowanym do przedsiębiorców prowadzących firmy w Polsce. Doradza i wspiera partnerów, klientów i współpracowników w budowaniu efektywnych organizacji. Jest doświadczonym przedsiębiorcą, współwłaścicielem kilku spółek, z których najwięcej uwagi obecnie poświęca spółce Profit Plus. Obecnie zatrudnia tam ok 30 osób.

Magdalena Preuss – Doradca biznesowy w Profit Plus: Biznes Podatki Prawo Księgowość. Odpowiedzialna za znajdowanie sposobów na prowadzenie biznesu łatwiej, lepiej i przyjemniej. Zajmuje się doborem formy prawnej prowadzenia biznesu i konstruowaniem projektów biznesowych. Specjalizuje się w pomocy Klientom pod kątem finansowania oraz doradztwem, co warto, a co nie, w zakresie kredytów, leasingów. Absolwentka Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Gdańskiego na specjalizacji finanse przedsiębiorstw i controlling oraz osoba z prawie 5-letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu finansowania bankowego i pozabankowego dla klientów indywidualnych i biznesowych.