Targi Advanced Engineering Oslo 2017 – Weź udział!

Zapraszamy do udziału w Targach Advanced Engineering Oslo 2017

W dniach 20-21.09.2017 w centrum wystawienniczym X Meeting Point (Exporama) położonym w Skjetten – 20 km od centrum Oslo odbędą się największe targi przemysłowe w Norwegii – Advanced Engineering Oslo 2017. Poprzednie edycje odbywające się w Helsinkach i Birmingham cieszyły się dużą popularnością wśród odwiedzających, dlatego w tym roku pierwszy raz na mapie wydarzenia pojawiła się Norwegia.

Udział w dwudniowym evencie będzie okazją dla firm działających w zakresie zaawansowanych technologii do zaprezentowania swoich ofert i możliwości licznym odwiedzającym. Wśród nich znajdą się przedstawiciele wielu sektorów, m.in. branża budowlana, samochodowa, elektroniczna, energetyczna, transportowa, morska i off shore, oil&gas, telekomunikacyjna, medyczna, czy automatyka i robotyka. Na dzień dzisiejszy lista wystawców liczy 94 przedsiębiorstwa nie tylko z Norwegii, ale także ze Szwecji, Danii, czy Wielkiej Brytanii. W programie targów znajdują się również liczne seminaria prowadzone przez specjalistów z wielu dziedzin. Ich tematyka jest bardzo szeroka – od najnowszych osiągnięć nanotechnologii przez rozszerzenie poszukiwań przestrzeni kosmicznej po zastosowanie druku 3D w dziedzinie chemii i farmakologii. Targi stwarzają wystawcom okazję do pozyskania nowych kontrahentów i dostawców – to oni je odwiedzają w celu znalezienia partnera biznesowego.

Polsko-Norweska Izba Gospodarcza dysponuje powierzchnią targową, na której pod wspólnym szyldem może pojawić się kilku polskich przedsiębiorców planujących poszerzyć swoją działalność biznesową o rynek norweski. Istnieje możliwość dofinansowania podróży na imprezę targową w ramach Funduszy Norweskich dla firm funkcjonujących w obszarze „zielonych technologii” – tzw. travel grant.

Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania – office@p-ncc.org lub +48 733 114 414.

Więcej informacji o targach:

http://www.easyfairs.com/pl/advanced-engineering-oslo-2016/advanced-engineering-oslo-2017/ .

Pobierz “1-AEO-info-c3.pdf” 1-AEO-info-c3.pdf – Pobrano 33 razy – 2 MB