Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – szkolenia i warsztaty

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, w 160 krajach świata. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

Szkolenie: SOCIAL MEDIA W PROMOCJI FIRMY
Poniedziałek 13.11.2017 r. godz. 9:00 – nabór zamknięty
Poniedziałek 20.11.2017 r. godz. 9:00 – trwa nabór
Dom Przedsiębiorcy, sala konferencyjna I piętro

W programie szkolenia:
9:00 – 10:30 – Możliwości strategii marketingowych, które dają np. Facebook, Youtube, Google+, Goldenline, blog i in.

 • Pozyskiwanie informacji rynkowej
 • Target – określanie grupy docelowej
 • Segmentacja rynku i klientów
 • Badania opinii na temat konkurencji
 • Badania marketingowe
 • Wzmacnianie marki

10:30 – 10:45 – Przerwa
10:45 – 14:15  – Wykorzystanie najpopularniejszych serwisów społecznościowych do promocji produktu firmy

 • Serwisy społecznościowe jako kanał marketingu szeptanego
 • Edge Rank i jego wpływ na publikację postu
 • Jak dobierać treści
 • Kreatorzy opinii
 • Budżet marketingowy i kontrola realizacji budżetu
 • Przegląd możliwości narzędzi mediów społecznościowych

Przerwa: 12:15-12:45 / 14:15 – 14:30
14:30 – 16:00 – Analiza statystyk serwisów społecznościowych

 • Omówienie możliwości narzędzie do badania statystyk
 • Badanie trendów – skąd czerpać informację?
 • Raporty zbiorcze statystyk serwisów społecznościowych

Szkolenie poprowadzi specjalista z zakresu marketingu i promocji z Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Gdańsku.

Ilość miejsc ograniczona. Każdy z uczestników otrzyma materiały oraz certyfikat.

Nabór na dodatkowy termin  – 20.11.2017 godz. 9:00 – trwa rejestracja: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/tczew/social-media-w-promocji-firmy-ii-szkolenie-175156/?source=directory

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

UWAGA! W związku z dużym zainteresowaniem  prowadzimy zapisy na listę dodatkową, prosimy o przesłanie swoich danych na adres: info@dp.tczew.pl 

Warsztat: ZAPROJEKTUJ WYMARZONE MIEJSCA PRACY
Wtorek, 14 listopada 2017 r. godz. 9:30
Dom Przedsiębiorcy,
sala konferencyjna I piętro

Nie wyobrażacie sobie procesu rekrutacji bez LinkedIna oraz Facebooka?

Wasi pracownicy wybierają coraz częściej home office? Nie wyobrażanie sobie zorganizowania wydarzenia lub umówienia się ze znajomymi z pracy bez korzystania z Facebooka lub Evenei? A przecież jeszcze 15 lat temu ludzie nie wyobrażali sobie takich możliwości.

Jak będzie wyglądać miejsce pracy przyszłości?  Bez czego nie będziemy w stanie sobie wyobrazić codziennego życia za kilka lat? Jak można już dziś przygotowywać miejsca pracy tak, by młodzi chcieli tam przebywać i związali się z firmą a nowe pokolenia „zetek” utożsamiały się z Wami?

Jak ulepszać miejsca pracy już teraz? Co to jest ten „Design Thinking”?

Jeśli tak jak my, zastanawiacie się nad powyższymi kwestiami, to warsztaty dla Was.

Zapraszamy Was na warsztaty, podczas których wspólnie będziemy projektować przyjazne miejsca pracy korzystając z podejścia Design Thinking. Przyjrzymy się trendom, kompetencjom przyszłości, a przede wszystkim, tak jak „design thinkerzy” z Doliny Krzemowej, przejdziemy przez wszystkie etapy typowego procesu Design Thinking.

Spotkanie poprowadzą Marta Wróbel & Ewelina Włodarczyk, czyli grupa DoT Doing & Thinking – https://www.facebook.com/dotdoingandthinking/

Ilość miejsc ograniczona.

Wymagana wcześniejsza rejestracja: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/tczew/warsztat-zaprojektuj-wymarzone-miejsca-pracy-173965/?source=directory Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości IDG
Środa, 15 listopada 2017 r.
Zespół Szkół Ekonomicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie w ramach partnerstwa lokalnego z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Gdańsku organizuje w dniu 15 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Tczewie przy ul. Gdańskiej 17, w godzinach od 10:00 do 14:00 „Pomorski Dzień Przedsiębiorczości – IDG”.

Zapraszamy młodzież szkolną, stojącą przed wyborem własnej ścieżki zawodowej!!!

Spotkanie ma charakter dnia otwartego, którego celem jest przekazanie rzetelnych i niezbędnych informacji związanych z uruchamianiem działalności gospodarczej, przedstawianie możliwości uzyskania wsparcia finansowego, jak również informacji w zakresie pozyskiwania środków na rozwój istniejących przedsiębiorstw.

W trakcie Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości będą funkcjonowały stanowiska informacyjno-doradcze instytucji uczestniczących w procesie zakładania działalności gospodarczej, jak również innych podmiotów wspomagających przedsiębiorczość, przy których osoby zainteresowane będą mogły uzyskać szczegółowe informacje.

Planowane są również warsztaty prowadzone przez doradców zawodowych dla uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych z zakresu przedsiębiorczości oraz odkrywania talentów.

Jak z pomysłu uczynić dobry biznesplan? Co zrobić, aby zarejestrować działalność gospodarczą? Kto może pomóc przy realizacji pomysłu na działalność? Gdzie uzyskać wsparcie finansowe? – Na te i inne podobne pytania odpowiedź będzie można uzyskać podczas „Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości – IDG”.

Zapraszamy w trakcie targów na stoisko Domu Przedsiębiorcy oraz Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego podczas targów.

Pobierz “tydzien-przedsiebiorczosci-2017.jpg” tydzien-przedsiebiorczosci-2017.jpg – Pobrano 64 razy – 980 KB