Spotkanie Kobiet Biznesu

27 stycznia (środa) godz. 18.00 Dom Przedsiębiorcy w Tczewie

Tematem najbliższego spotkania będzie: Zasada OZZ w biznesie – Weź odpowiedzialność za swój biznes.

Tajemnicze OZ pochodzi od Czarnoksiężnika z Krainy OZ. każdy z bohaterów wyruszył w podróż w poszukiwaniu tego, co już miał, upierając się, że tego nie ma. I nawet jeśli w podróży każdy z nich ujawniał swoje mocne strony, to i tak potrzebował czarnoksiężnika, by uwierzyć w siebie. Zasada tłumaczy, że sukces od porażki oraz wielką firmę od przeciętnej oddziela jedynie cienka linia.
Gdzie jest firma, w której pracujemy, która prowadzimy? Czy aby na pewno jesteśmy powyżej linii?
Zapraszamy na warsztat te Panie, które prowadzą swój biznes lub o nim myślą, zapraszamy te Panie które szukają inspiracji, wiedzy, wsparcia.

Spotkania są odpowiedzią na potrzeby Pań. Ich celem jest inspiracja, wsparcie, motywacja i promocja swoich pomysłów i biznesów, a poprowadzi je p. Marzena Grochowska z firmy GET CHOICE Innowacyjne Wsparcie Biznesu.
Na uwagę zasługuje fakt, że charakter spotkań został doceniony przez Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu, które objęło patronatem honorowym imprez organizowanych w ramach cyklu: „Szminki ploty papiloty”- http://pskb.pl/2014/03/17/szpilki-ploty-papiloty/

Główne założenia spotkań to budzenie w sobie wewnętrznej motywacji do pozytywnych zmian i rozwoju, odkrywanie swoich atutów, promowanie własnych biznesów i przekuwanie pasji w biznes oraz nade wszystko budowanie pewności siebie niezależnej od pogody.

Na każdym spotkaniu dajemy Paniom możliwość spotkania nowych osób i nawiązania trwałych relacji biznesowych!
Na tym spotkaniu nie może was zabraknąć!