Relacja z Cashflow..

14 kwietnia o godz. 17:00 w Domu Przedsiębiorcy odbyło się spotkanie sympatyków gry Cashflow / Cashflow 202, które poprowadził dla nas p. Adam Janas – Succes Business Consulting. Spotkania z Cashflow na stałe zapisały się już w naszym harmonogramie i zyskują nowych sympatyków. Zajęcia prowadzone są zarówno dla osób, które miały już kontakt z grą jak i dla tych co spotykają się z nią po raz pierwszy. Celem zajęć jest zainspirowanie przedsiębiorczością poprzez grę.

Robert Kiyosaki stworzył edukacyjną grę planszową CASHFLOW® 101, aby zapoznać ludzi z finansowymi i inwestycyjnymi strategiami, których przez lata uczył go Bogaty ojciec. To te właśnie strategie pozwoliły mu zostać rentierem w wieku 47 lat. Dziś w różnych miastach na całym świecie istnieje ponad 1 600 Klubów CASHFLOW − niezależnych grup edukacyjnych związanych z grą uczącą inwestowania. Lekcje Roberta Kiyosaki mają na celu przybliżenie wiedzy dot. przedsiębiorczości i przepływów pieniężnych.

Spotkanie są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych, kolejne odbędzie się 11 maja o godz. 16.00 w Domu Przedsiębiorcy. Serdecznie zapraszamy młodzież!