Relacja z X spotkania kobiet biznesu

18 marca w Domu Przedsiębiorcy odbyło się X spotkanie kobiet biznesu. Tematem spotkania była: Kobieca droga do sukcesu, a gościem specjalnym p. Magdalena Witkiwiecz – autorka, praktyk biznesu, mentorka, ale przede wszystkim pisarka. Kobieta która postanowiła świadomie rozstać się z wygodnym korporacyjnym biurkiem i posłuchać siebie. Podczas spotkania z p. Magdaleną Witkiewicz, mogliśmy poznać jej drogę do sukcesu oraz to w jaki sposób napisać 15 książek które są bestselerami na listach empiku. Pani Magdalena jest nie tylko pisarką, ale też żoną, matką i Menadżerką na obcasach. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchaliśmy jej trudnej drogi od specjalistki MBA do bizneswoman i autorki książek.

X spotkanie kobiet biznesu było też okazją aby zapisać się do Akademii Kobiet Biznesu, która zapoczątkuje swoje działania już 16 kwietnia br. Pierwsze zajęcia będą poświęcone: Profesjonalnej obsłudze klienta, a poprowadzi je p. Aleksandra Harasiuk. Więcej informacji w załączniku.

Ostatnie spotkanie kobiet biznesu z pewności na długo zostanie w pamięci wszystkich Pań, które na nie przybyły. Każdy z naszych gości otrzymał na pożegnanie jedną z książek p. Magdaleny Witkiewicz wraz ze specjalną dedykacją… A co mówiły Panie po spotkaniu? Wystarczy zajrzeć na profil FB „Szminki, ploty, papiloty” aby przeczytać kilka z nich:

  • Podładowałam akumulatory dzięki Wam, Kobietki kochane! Już nie mogę doczekać się następnego!
  • To był niezwykły wieczór, dziękuję Marzenko za spotkanie z niezwykłą kobietą. Więcej takich osób!!!
  • Kochane moje dziewczyny dziekuje za super czas spędzony z waszą dobra energią….. a Magdzie Witkiewicz za rozwód papierosa waniliowego i podróż do Warszawy….. Szkoła żon….