Relacja z I spotkania networkingowego…

22 kwietnia w Domu Przedsiębiorcy odbyło się I spotkanie networkingowe, na które zaprosiliśmy p. Ireneusza Osińskiego – trenera biznesu, mentora z Fundacji na rzecz rozwoju talentów.

Na spotkaniu przedsiębiorcy mieli okazję zapoznać się z zasadami skutecznego networkingu oraz nawiązywania relacji w biznesie. opowie o tym jak dzięki niezwykłemu zespołowi pasjonatów, ekspertów i niezwykłych osobowości realizuje wizję innowacyjnej firmy, wpierającej rozwój ludzi i organizacji.

Ponadto jednym z gości spotkania był również p. Bartosz Stawikowski z firmy Skills Garden, który opowiedział o projekcie gry Crea City stworzonej na bazie miasta Tczewa oraz swojej drodze do biznesu.

Spotkanie było dla kilkudziesięciu przedsiębiorców możliwością nawiązania trwałych relacji w biznesie, nowych kontaktów oraz klientów. Kolejne spotkanie odbędzie się w Domu Przedsiębiorcy już 23 maja o godz. 9.00 – wkrótce podamy więcej szczegółów.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia oraz materiału nagranego przez Telewizję Tetka: http://tetka.pl/dla-przedsiebiorcow-sukces-to-relacje/