Relacja z II spotkania networkingowego

Dnia 23 maja odbyło się w Dom Przedsiębiorcy II spotkanie networkingowe dla przedsiębiorców, na które ponownie zaprosiliśmy Pana Ireneusza Osińskiego – trenera biznesu, mentora z Fundacji na rzecz rozwoju talentów.

Na początku spotkania miała miejsce otwarta sesja networkingowa, podczas której zgromadzeni przedsiębiorcy mieli możliwość zaprezentowania siebie i swoich przedsiębiorstw.
Następnie prowadzący – Ireneusz Osiński – opowiedział o znaczeniu relacji w biznesie oraz efektywnym sposobie pozyskiwania klientów. W kolejnej części spotkania Pan Arkadiusz Wódarczyk HR Manager z firmy Flex, zarysowywał problem z jakim ma do czynienia większość specjalistów ds. rekrutacji – czyli brakiem odpowiednio wykwalifikowanych absolwentów szkół średnich. Osoby obecne na sali wzięły udział w dyskusji, podczas której próbowano znaleźć odpowiedź na powyższy problem.

Po krótkiej przerwie odbyła się moderowana sesja networkingowa, a tuż po niej Pan Piotr Cymanowski z Zespołu Kształcenia Zawodowego w Tczewie przybliżył uczestnikom wydarzenia rolę umiejętności pracowników w osiąganiu sukcesów w życiu zawodowym. Zwrócił też uwagę na fakt, iż kształcenie przez całe życie jest podstawą adaptacyjności pracowników oraz pracodawców na rynku pracy.

Na zakończenie networkingu zorganizowany został konkurs wizytówkowy. Trzy osoby, które pozyskały największą liczbę wizytówek podczas sesji networkingowych, otrzymały upominki od Domu Przedsiębiorcy.

Kolejne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorców odbędzie się po wakacjach, wszystkie szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia będą dostępne na naszej stronie internetowej. Poniżej galeria zdjęć z naszego networkingu!