Relacja z II biznesowego podwieczorku

8 grudnia o godz. 17:00 w Domu Przedsiębiorcy odbyło się II spotkanie w ramach cyklu „Biznesowe podwieczorki”. Tematem spotkania były zmiany w prawie podatkowym zaplanowane na 2017 r. a przedstawił je nasz gość Doradca Podatkowy p. Piotr Geliński.

Podczas ostatniego spotkania nie brakowało pytań o zmiany w Vat, czy też o uszczelnieniu systemu podatkowego. Nie wszystkie zagadnienia udało się też, szczegółowo omówić w trakcie spotkania. Dlatego zachęcamy przedsiębiorców do korzystania z bezpłatnych konsultacji z doradcą podatkowym, które odbywają się w każdą drugą i czwartą środę miesiąca w godz. 8:00-9:00 w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie.

Dom Przedsiębiorcy i Biznes na Kociewiu zapoczątkowali w listopadzie 2016 r. nowy cykl spotkań „Biznesowe podwieczorki”. Spotkania adresowane są do przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć działalność, a ich celem jest budowanie nowych relacji i poszerzanie wiedzy na temat aktualnych zagadnień prawnych oraz gospodarczych.Popołudniowa formuła spotkań przy kawie sprzyja nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów, wymianie doświadczeń i dobrych praktyk w przyjaznej atmosferze. Udział w spotkaniach to również doskonała okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy. Każde spotkanie jest poświęcone jednemu tematowi wskazanemu przez Państwa, zapraszamy do udziału znanych nam specjalistów i przedstawicieli instytucji.

Spotkania cieszą się co raz większym zainteresowaniem, dlatego już teraz zapraszamy Państwa na styczniowe spotkanie. Szczegóły wkrótce na naszej stronie. Zdjęcia z ostatniego spotkania znajdą Państwo poniżej.