Od pomysłu do własnego Startupu

Od pomysłu do własnego Startupu.
9 listopada 2016 roku w Tczewskim CoWorku (coworkingtczew.pl), pierwszej prywatnej przestrzeni coworkingowej w Tczewie, odbędzie się wykład poświęcony zagadnieniom prawnym związanym z zakładaniem startupu. Porozmawiamy o tym, jak chronić i bezpiecznie rozwijać swoją firmę. Omówimy pułapki prawne czekające na młodych przedsiębiorców Oprócz wykładu, który będzie prowadzony przez Marka Artskiego i Jakuba Czapskiego, twórców marki Prawnicy 2.0 organizator zaplanował również spotkanie z gośćmi specjalnymi, w trakcie którego uczestnicy będą mogli zadawać gościom pytania.
Wykład skierowany jest głównie osób tworzących startupy oraz tych osób, które dopiero myślą o tym, żeby rozpocząć swoją przygodę z założeniem startupu.
Naszymi gośćmi specjalnymi są:
Jakub Latoszewski, Prezes stowarzyszenia Future is coming, dyplomata technologiczny Cortland (Apple), członek Pomorskiej Rady Oświaty w zespole ds. kształcenia na nowy rynek pracy oraz student Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Na co dzień łączy kropki, czyli pomaga w pozyskiwaniu partnerów biznesowych oraz w rozwoju startupów i przedsiębiorstw. Konsekwentnie organizuje konferencje biznesowo-rozwojowe, warsztaty oraz eventy sportowe.
Wojciech Plona, konsultant z zamiłowaniem do budowania i wdrażania strategii. Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Przez ostatnie lata zrealizował ponad 60 projektów doradczych w obszarze zarządzania, organizacji i marketingu, głównie w sektorze energetycznym oraz stoczniowym w Polsce. W przeszłości realizował projekty w ramach Koła Naukowego Strateg na UG oraz zarządzał organizacją Young Crew Polska, skupiającą młodych Project Managerów.
W ramach wykładu, organizator przygotował dla uczestników losowanie nagrody, które zostały ufundowane przez Kino Helios w Tczewie. Z pośród uczestników zostanie wylosowana jedna osoba, która zdobędzie bilet do kina dla dwóch osób na dowolny film 2D lub 3D.

Gdzie: CoWork Tczew, ul. Chłodna 5A, 83-110 Tczew

Kiedy: 9 listopada 2016 Start: godzina 17:30 Wstęp: bezpłatny

Możliwość rejestracji oraz więcej informacji o agendzie można uzyskać pod adresem www.startuptczew.evenea.pl

Osoba do kontaktu: Adam Janas, tel. 600543151, biuro@coworkingtczew.pl
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian oraz aktualizacji informacji.