Podwieczorek z biznesem – relacja

3 listopada Dom Przedsiębiorcy i Biznes na Kociewiu zorganizowali I spotkanie w ramach nowego cyklu „Biznesowe podwieczorki”. Spotkania adresowane są do przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć działalność, a ich celem jest budowanie nowych relacji i poszerzanie wiedzy na temat aktualnych zagadnień prawnych oraz gospodarczych.
Tematyka spotkania obejmowała zagadnienia zamówień publicznych po zmianach przepisów, a zagadnienia omówili adwokat Marek Artski oraz Jakub Czapski – Prawnicy 2.0.

Popołudniowa formuła spotkań przy kawie sprzyja nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów, wymianie doświadczeń i dobrych praktyk w przyjaznej atmosferze. Udział w spotkaniach to również doskonała okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy. Każde spotkanie będzie poświęcać jednemu tematowi wskazanemu przez Państwa, zapraszamy do udziału znanych nam specjalistów i przedstawicieli instytucji.

Kolejne spotkanie zaplanowano na 8 grudnia o godz. 17:00 w Domu Przedsiębiorcy – tematyka spotkania to zmiany w prawie podatkowym planowane na 2017 r.