NCT w II etapie konkursu „Grunt na medal”

5 lipca w Urzędzie Miejskim w Tczewie odbyło się spotkanie z przedstawicielami PAIZ w ramach konkursu „Grunt na medal”. Nasz konkursowy teren „NCT – Nowego Centrum Tczewa” (po dawnej jednostce) zakwalifikował się do II etapu ogólnopolskiego i jest jednym z 5 w woj. pomorskim, które walczą o tytuł „Grunt na medal”. Wyniki poznamy w październiku.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centami Obsługi Inwestora, zakończyła pierwszy etap VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal” 2016 promującego tereny kompleksowo przygotowane pod inwestycje produkcyjne. Konkurs jest organizowany pod patronatem Wicepremiera, Ministra Rozwoju Pana Mateusza Morawieckiego oraz Związku Województw Rzeczypospolitej Polskiej.
Celem Konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych terenów pod inwestycje produkcyjne, a w efekcie przyczynienie się do zwiększonego napływu inwestycji zagranicznych do Polski.

Przedstawiciele Centrów Obsługi Inwestorów spośród nadesłanych ofert wybrali tereny, które przeszły do II etapu konkursu. W tegorocznej edycji wybrany zostanie jeden zwycięski teren w każdym województwie. Nagrodzone tereny będą promowane przez PAIiIZ wśród inwestorów zagranicznych zainteresowanych rozpoczęciem bądź rozszerzeniem działalności gospodarczej w Polsce.

Pełne wyniki po I etapie konkursu znajdą Państwo na stronie: http://www.paiz.gov.pl/regiony/grunt_na_medal