Nauka w Europie i Azji – konkurs dla absolwentów uczelni

Firma Flex organizuje konkurs dla absolwentów uczelni Flex Finance Future Program, w którym główną nagrodą jest 18-miesięczny płatny staż rotacyjny i praca w różnych oddziałach Flex w Europie i Azji oraz szansa na posadę audytora finansowego w korporacji.

Flex Finance Future Program to konkurs dla absolwentów studiów wyższych, którzy posiadają zdolności analityczne, znają bardzo dobrze język angielski, myślą nieszablonowo, a finanse to ich pasja. W trakcie stażu będzie można zdobyć międzynarodowe doświadczenie oraz zmierzyć się z prawdziwymi wyzwaniami, dzięki którym stażysta doskanale przygotuje się do pracy na wiodących stanowiskach w działach finansów. Podczas 18-miesięcznego wyjazdu, zwycięzca będzie miał okazję pracować w oddziałach firmy w Polsce, Szwecji, Indiach, Austrii i na Węgrzech. W ramach programu stażysta będzie aktywnie uczestniczył w podejmowaniu decyzji, rozwoju firmy, budowaniu strategii i planowaniu w takich dziedzinach jak handel, kontrola finansowa, zarządzanie łańcuchem dostaw, finanse.

Rekrutacja do programu składa się z trzech etapów. Pierwszym krokiem jest złożenie aplikacji, kolejny etap to test online, a jako ostatni punkt na mapie rekrutacji zaplanowano spotkanie z finalistami w oddziale Flex w Tczewie. W programie mogą wziąć udział absolwenci nie tylko kierunków powiązanych z finansami i ekonomią, ale także wszyscy, którzy posiadają wymienione wcześniej zdolności i umiejętności.

Zgłoszenia do Flex Finance Future Program przyjmowane są do 31 marca 2017 r. Formularz aplikacyjny jest dostępny po wysłaniu zapytania na adres: f3p.poland@flextronics.com