Foto-relacja – spotkanie kobiet biznesu..

22 października odbyło się kolejne spotkanie kobiet biznesu, podczas którego rozmawialiśmy o mudzie w biznesie i marnowaniu zasobów w firmie. Spotkanie poprowadziła Marzena Grochowska GetChoice, a gościem spotkania był również Przemysław Karczyński z Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie. Kolejne spotkanie odbędzie się w listopadzie, termin podamy wkrótce na naszej stronie. Poniżej prezentujemy krótką foto-relację ze spotkania.

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze Panie na kolejne spotkanie kobiet biznesu z cyklu „Szminki, ploty, papiloty”.

Termin: 22 października (poniedziałek) godz. 18:00
Miejsce: Dom Przedsiębiorcy – I piętro sala konferencyjna
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Temat: Muda w Biznesie-Wszystko o marnotrawstwach – czyli straty za które płacisz.

Muda to określenie każdej czynności, która zużywa zasoby, lecz nie dodaje wartości dla zewnętrznego lub wewnętrznego klienta. Wyeliminowanie mudy ze wszystkich procesów w organizacji pozwala wzmocnić jej konkurencyjność, między innymi dzięki lepszemu wykorzystywaniu dostępnych zasobów, podniesieniu wydajności pracy oraz obniżeniu kosztów wytworzenia produktów lub usług.
Celem naszym jest nauczenie odbiorców umiejętności zauważania strat w obszarze produkcji/ sprzedaży; dostrzegania marnotrawstwa w ośmiu obszarach (muda), nieregularności pracy (mura), oraz nadmiernego obciążenia (muri), koncepcji narzędzi.

Spotkania kobiet biznesu są odpowiedzią na potrzeby Pań. Ich celem jest inspiracja, wsparcie, motywacja i promocja swoich pomysłów i biznesów, a poprowadzi je p. Marzena Grochowska z firmy GET CHOICE Innowacyjne Wsparcie Biznesu.
Na uwagę zasługuje fakt, że charakter spotkań został doceniony przez Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu, które objęło patronatem honorowym imprez organizowanych w ramach cyklu: „Szminki ploty papiloty”- http://pskb.pl/2014/03/17/szpilki-ploty-papiloty/
Główne założenia spotkań to budzenie w sobie wewnętrznej motywacji do pozytywnych zmian i rozwoju, odkrywanie swoich atutów, promowanie własnych biznesów i przekuwanie pasji w biznes oraz nade wszystko budowanie pewności siebie niezależnej od pogody.
Na każdym spotkaniu dajemy Paniom możliwość spotkania nowych osób i nawiązania trwałych relacji biznesowych!
Na tym spotkaniu nie może was zabraknąć!
Zobacz relację z naszych dotychczasowych spotkań: http://dp.tczew.pl/category/aktualnosci/kobiety-biznesu/