Kobiety biznesu – IX spotkanie…


27 stycznia w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie odbyło się IX już spotkanie przedsiębiorczych kobiet z cyklu „Szminki, ploty, papiloty”. Było to pierwsze spotkanie w nowym 2016 roku. Tematem spotkania była zasada OZZ w biznesie. Zasada ta dotyczy znaczenia zwiększone organizacyjnej i osobistej odpowiedzialności z biznesie, która pomaga w osiąganiu lepszych rezultatów w prowadzeniu własnej firmy.

Na spotkaniu kobiet biznesu zaprezentowana została nowe narzędzie służące w terapii osób starszych znajdujących się w domach opieki – foka Paro. Jest biała, puszysta i ma przepiękne czarne oczy, którymi mruga. Reaguje na dotyk i dźwięk. Paro w USA znajduje się na liście urządzeń medycznych klasy drugiej. Lekarze uważają, że tego typu terapia behawioralna jest zbawienna dla ludzi starszych. Co ciekawe, to pierwszy robot, który spełnia funkcję psychologiczną. Foka Paro jest pierwszą w Polsce i pierwszym na pomorzu nowoczesnym narzędziem służącym osobom starszym. To pierwszy robot na świecie, który przeszedł badania kliniczne. A wydawać by się mogło, że tylko mężczyźni lubią nowoczesne technologie… Paro przywędrował do nas wraz z prowadzącą Marzeną Grochowską.

W 2016 roku planowanych jest 6 spotkań dla kobiet biznesu, z czego 4 z nich będą się odbywać w ramach Akademii Kobiet Biznesu. Akademia kobiet biznesu to nowy cykl spotkań jaki zamierzamy wdrożyć wiosną tego roku. Inauguracja odbędzie się podczas marcowego spotkania. Wszystkie Panie, które chciałyby wziąć udział w Akademii zapraszamy do zgłaszania swojego udziału! Informacje o najbliższym spotkaniu już wkrótce na naszej stronie!

Spotkanie zostało poprowadzone przez panią Małgorzatę Grochowską z Get Choice Innowacyjne , trenerkę, której celem jest inspiracja i motywowanie ludzi do działania.

Spotkania przedsiębiorczych kobiet organizowane w Domu Przedsiębiorcy przyciągają coraz większą uwagę pań, które co raz liczniej przybywają na spotkania.
Każde spotkanie daje możliwość zgromadzonym do spotkania nowych osób, zdobycie ciekawych kontaktów biznesowych. Zdjęcia z ostatniego spotkania mogą Państwo zobaczyć w naszej galerii.