Know How w Biznesie – Prawne Filary Sukcesu

W ramach działalności Akademii CoWork zapraszamy Państwo na cykl szkoleń pt: „Know How w Biznesie – Prawne Filary Sukcesu”

W ramach tego cyklu przeprowadzimy 4 szkolenia:

Finansowanie biznesu – wtorek, 16.05.2017 cz. 1

Brak pieniędzy na rozruch i rozwój działalności to najczęstszy problem wielu młodych przedsiębiorców i osób marzących o własnym start-up’ie. Jednakże nie każdy przedsiębiorca może liczyć na kredyt w banku lub dofinansowanie ze środków unijnych. Postaramy się wskazać i omówić sposoby pozyskiwania finansów, które mogą być atrakcyjne dla młodego biznesu.

Optymalizacja ryzyka i wybór właściwej działalności – wtorek, 30.05.2017 cz. 2

Co odstrasza wielu zdolnych ludzi od założenia własnego biznesu? Strach przed niepowodzeniem i długami. Chcemy pokazać, iż rozwijanie własnego biznesu może być bezpieczne. Prawo oferuje cały wachlarz możliwości prowadzenia działalności, które można dopasować do profilu własnego biznesu.

Ochrona pomysłu, patentów i własności intelektualnej – wtorek, 13.06.2017 cz. 3

Wiedza i know-how to najważniejszy kapitał w społeczeństwie informacyjnym i gospodarce opartej na innowacji. Młody biznes poszukuje inwestorów i intensywnie promuje swoje usługi. Jest to związane z ryzykiem tego, że ktoś skopiuje pomysł i know-how. Postaramy się podpowiedzieć jak chronić własność intelektualną i tajemnicę przedsiębiorstwa.

Przetwarzanie danych w firmie – czwartek, 29.06.2017 cz. 4

Żyjemy w erze społeczeństwa informacyjnego, w którym dane stają się narzędziem i towarem. Nasze dane osobowe i dane osobowe klientów wymagają ochrony. Przepisy stawiają szereg wymagań dotyczących prawidłowego zabezpieczenia danych i bezpiecznego ich przetwarzania. W takcie projektu omówimy wszystkie obowiązki i uprawnienia związane z przetwarzaniem danych osobowych.

Potwierdzenie udziału w wydarzeniu i wszystkie szczegóły znajdziesz na: https://knowhowwbiznesie.evenea.pl/?source=domprzedsiebiorcy