Jesteś przedsiębiorcą? Zgłoś się na Startup Camp Rijeka 2016

Ambasada USA w Zagrzebiu oraz Step Ri Science and Technology Park Uniwersytetu w Rijece zapraszają młodych przedsiębiorców (18 – 35 lat) do aplikowania na 5-dniowy program mentoringowy Startup Camp Rijeka 2016 w Chorwacji. Program ten odbędzie się w dniach 14 -18 września 2016 r. na Uniwersytecie w Rijece i umożliwia warsztaty z uznanymi przedstawicielami biznesu i inwestorami z USA i Chorwacji.

Organizatorzy zapewniają noclegi, częściowe wyżywienie (śniadania i lunche) oraz koszty lokalnego transportu publicznego. Nie zapewniają przelotów/transportu międzynarodowego. Program jest prowadzony w języku angielskim.

Aby ubiegać się o udział w programie, należy wypełnić aplikację online zawierającą pytania dotyczące pomysłu na biznes, który będzie potem opracowywany w czasie wydarzenia. Aplikować można do 1 sierpnia. Zwycięskich kandydatów wybiorą organizatorzy programu z Step Ri Science and Technology Park Uniwersytetu w Rijece.

Ponieważ Ambasada USA w Warszawie nie jest organizatorem wydarzenia, prosimy wszelkie pytania kierować do organizatorów w Chorwacji pod adresami podanymi tutaj.

 Więcej informacji: http://startupcamp.com.hr/

Krótka relacja filmowa z zeszłorocznej edycji programu: https://www.youtube.com/watch?v=H74SwK5dW-g

Zapraszamy do składania wniosków!

Marzena Polak

Alumni Coordinator
U.S. Embassy Warsaw, Poland
PolakMX@state.gov