Fotorelacja – Etat czy firma? – Spotkanie kobiet biznesu

Podczas ostatniego spotkania gościliśmy Panią Natalię Langowska konsultantkę z Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, Adriannę Rudnicką z Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Gdańsku – Projekt Azymut Praca oraz Przemysława Karczyńskiego – doradcę klienta instytucjonalnego Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie.

Spotkanie poprowadziła Marzena Grochowska z firmy Get Choice.

Fotorelacja z wrześniowego spotkania kobiet biznesu – kolejne już w październiku – serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze Panie na kolejne spotkanie kobiet biznesu z cyklu „Szminki, ploty, papiloty”.

Termin: 17 września (poniedziałek) godz. 18:00
Miejsce: Dom Przedsiębiorcy – I piętro sala konferencyjna
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Temat: Etat czy firma?

Na początek dobra wiadomość: niezależnie od tego, jaką formę wybierzesz, możesz sobie pogratulować życiowego i zawodowego wyboru. Każdy potrzebuje pieniędzy, a te nie biorą się znikąd. Trzeba wziąć się do pracy, tylko co wybrać – etat czy własna działalność?

Znaleźć dobrą pracę może okazać się wcale nie tak łatwo, z założeniem firmy nie ma większych problemów, ale już jej prowadzenie może okazać się ryzykowne – to zdecydowanie nie pomaga w wyborze. Jakie zatem kryteria mogą pomóc znaleźć optymalne rozwiązanie? Co wybrać?

Etat czy własną działalność? Raz zdobyty zawód nie musi być tym jedynym na całe życie ale z drugiej strony czemu nie? Jedna plajtująca działalność nie musi być ostatnią ale z drugiej strony całkiem może. O dylemacie co komu bliższe , o wyborach, o szukani własnej drogi zawodowej o nowościach i inspiracjach z Polski i ze świata będzie tym razem.

Spotkania kobiet biznesu są odpowiedzią na potrzeby Pań. Ich celem jest inspiracja, wsparcie, motywacja i promocja swoich pomysłów i biznesów, a poprowadzi je p. Marzena Grochowska z firmy GET CHOICE Innowacyjne Wsparcie Biznesu.

Na uwagę zasługuje fakt, że charakter spotkań został doceniony przez Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu, które objęło patronatem honorowym imprez organizowanych w ramach cyklu: „Szminki ploty papiloty”- http://pskb.pl/2014/03/17/szpilki-ploty-papiloty/

Główne założenia spotkań to budzenie w sobie wewnętrznej motywacji do pozytywnych zmian i rozwoju, odkrywanie swoich atutów, promowanie własnych biznesów i przekuwanie pasji w biznes oraz nade wszystko budowanie pewności siebie niezależnej od pogody.
Na każdym spotkaniu dajemy Paniom możliwość spotkania nowych osób i nawiązania trwałych relacji biznesowych!

Na tym spotkaniu nie może was zabraknąć!
Zobacz relację z naszych dotychczasowych spotkań: http://dp.tczew.pl/category/aktualnosci/kobiety-biznesu/