Jak Cie widzą, tak cię piszą – nieszablonowe prezentacje w biznesie

Dom Przedsiębiorcy i Biznes na Kociewiu zapraszają na kolejne V spotkanie z cyklu „Biznesowe podwieczorki”, które adresowane są do przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć działalność, a ich celem jest budowanie nowych relacji i poszerzanie wiedzy na temat aktualnych zagadnień prawnych oraz gospodarczych.

Termin: 30 marca (czwartek) godz. 18:00

Miejsce: Dom Przedsiębiorcy w Tczewie

Tytuł: Jak Cie widzą, tak cię piszą – nieszablonowe prezentacje w biznesie

Krótki opis: Biznes to ludzie. Kluczem do sukcesu jest zainteresowanie innych swoim produktem lub usługą. Jedni potrafią o tym mówić godzinami, często nie mówić nic konkretnego. Inni znają dużo cyfr pokazujących czemu warto, nie potrafią jednak przykuć uwagi słuchaczy. Wielu ucieka się do szablonów z Power Pointa czy klasycznych tekstów reklamowych. A co gdyby zrobić to inaczej? Intrygująco, świeżo, zajmująco i przed wszystkim nieszablonowo. Skutecznie.

Prowadzący: Maciek Cichocki, właściciel mogemoc.pl i rysowienie.pl

Maciek Cichocki Trener, inspirator, specjalista od storytellingu. Właściciel rysowineie.pl i Mogę Móc. W tym pierwszym tworzy historie, które są podstawą nieszablonowych prezentacji i filmów promocyjnych w biznesie. W tym drugim wspiera korporacje w procesach zmian. W obu przypadkach szuka wszelkich metod wyjścia ze schematów myślenia i działania.

Potwierdź swój udział w spotkaniu: https://411724-7.evenea.pl/

Popołudniowa formuła spotkań przy kawie sprzyja nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów, wymianie doświadczeń i dobrych praktyk w przyjaznej atmosferze. Udział w spotkaniach to również doskonała okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy. Każde spotkanie jest poświęcone jednemu tematowi wskazanemu przez przedsiębiorców, zapraszamy do udziału znanych nam specjalistów i przedstawicieli instytucji.