Cashflow i biznes w Powiślańskiej Szkole Wyższej

W sobotę 27 maja 2017 r. Dom Przedsiębiorcy gościł w murach Powiślańskiej Szkoły Wyższej, gdzie odbyły się po raz pierwszy, ale z całą pewnością nie po raz ostatni, rozgrywki w strategicznej grze CASH FLOW.
Uczestnikami zmagań byli studenci IV semestru – grupy ZZL oraz FIR Wydziału Nauk Ekonomiczno – Społecznych, wspierani przez grupę uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba z Tczewa pod opieką Pani Anny Andrzejczak.
Rozgrywki poprzedziła krótka prezentacja Pana Krystiana Jendrzejewskiego – Kierownika Biura Wspierania Przedsiębiorczości Domu Przedsiębiorcy, Inkubatora Przedsiębiorcy z Tczewa, który przedstawił zakres oferowanego wsparcia przedsiębiorcom przez Inkubator. Następnie w tajniki gry wprowadził uczestników Pan Adam Janas – trener i przedsiębiorca.
Wreszcie nadszedł upragniony moment i na stołach przed graczami pojawiły się plansze do gry. Po kilkudziesięciu minutach sprawdziliśmy, kto ma lepsze predyspozycje do interesów, a kto musi jeszcze nad tym popracować. Bezspornie zwycięzcą pierwszej rozgrywki, który jako pierwszy przeszedł na wyższy poziom gry został student Mateusz Kosewski z grupy FIR. Pozostali uczestnicy byli bardzo blisko, ale czas przeznaczony na rozgrywki upłyną bardzo szybko.

Serdecznie dziękujemy uczniom z Zespołu Szkół Ekonomicznych wraz z opiekunem Panią Anną Andrzejczak za pomoc przy organizacji spotkania.

Foto-relacja ze spotkania:


Zdjęcia wykonane przez Powiślańską Szkołę Wyższą w Kwidzynie.
Więcej zdjęć dostępnych na stronie: http://www.wsz.kwidzyn.edu.pl/uczelnia/psw-w-kwidzynie/aktualnosci/909-gralismy-w-cash-flow.html