Biznesowy podwieczorek – 19 stycznia! Zapraszamy

Dom Przedsiębiorcy i Biznes na Kociewiu zapraszają na kolejne III spotkanie z cyklu „Biznesowe podwieczorki”, które adresowane są do przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć działalność, a ich celem jest budowanie nowych relacji i poszerzanie wiedzy na temat aktualnych zagadnień prawnych oraz gospodarczych.

Popołudniowa formuła spotkań przy kawie sprzyja nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów, wymianie doświadczeń i dobrych praktyk w przyjaznej atmosferze. Udział w spotkaniach to również doskonała okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy. Każde spotkanie jest poświęcone jednemu tematowi wskazanemu przez przedsiębiorców, zapraszamy do udziału znanych nam specjalistów i przedstawicieli instytucji.

Najbliższe spotkanie 19 stycznia (czwartek) godz. 18:00 – Dom Przedsiębiorcy I piętro sala konferencyjna

Temat: „Mózg siła napędowa biznesu. Czyli jak stworzyć spójną i efektywną firmę w oparciu o najnowsze badania nad mózgiem”
Spotkanie poprowadzi Dorota Bury, właścicielka firmy http://inspirala.pl/
Mózg siła napędowa biznesu
Czyli jak stworzyć spójną i efektywną firmę w oparciu o najnowsze badania nad mózgiem

Istnieje system treningowy do tego, aby stać się liderem na rynku i nawet dwukrotnie zwiększyć swoją sprzedaż. To co mamy i czego uczymy jest często pomijane przez wielu profesjonalistów z branży. Narzędzie to, pozwala szybciej osiągnąć zamierzone cele sprzedażowe. Jeżeli go nie używasz prawdopodobnie nie uzyskasz wymarzonego rezultatu, a Firmy, które go stosują zawsze będą o krok dalej od Ciebie.

Wiele Firm, które korzystają z tej metody ceni sobie to, że
– zyskali  przewagę na rynku i są liderami w swojej branży
– ich zespoły stały się spójne, stabilne  i uzupełniające się
– to praktyczne narzędzie wpływa na efekty i realizacje planów sprzedażowych.
Zachęcamy Cię do zapoznania się z tym wyjątkowym narzędziem na wykładzie i skorzystania z niego.

Prosimy o potwierdzenie udziału – http://411724-3.evenea.pl/
Udział w spotkaniu jest bezpłatny!