Biznesowe podwieczorki – BHP w małej firmie

Dom Przedsiębiorcy i Biznes na Kociewiu zapraszają na kolejne VI spotkanie z cyklu „Biznesowe podwieczorki”, które adresowane są do przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć działalność, a ich celem jest budowanie nowych relacji i poszerzanie wiedzy na temat aktualnych zagadnień prawnych oraz gospodarczych.

Popołudniowa formuła spotkań przy kawie sprzyja nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów, wymianie doświadczeń i dobrych praktyk w przyjaznej atmosferze. Udział w spotkaniach to również doskonała okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy. Każde spotkanie jest poświęcone jednemu tematowi wskazanemu przez przedsiębiorców, zapraszamy do udziału znanych nam specjalistów i przedstawicieli instytucji.

Termin: 27 kwietnia (czwartek) godz. 18:00
Miejsce: Dom Przedsiębiorcy w Tczewie

Tytuł: BHP w małej firmie
Potwierdź swój udział na: https://411724-8.evenea.pl/

Agenda:
18:00 – Odpowiedzialność pracodawcy za naruszenie przepisów BHP
Marek Artski – adwokat – Kancelaria Adwokacka Artski (www.artski.pl) – Prawnicy 2.0
18:20 – Zagadnienia BHP i PPOŻ oraz obowiązki w zakresie ochrony danych osobowych i planowane zmiany
Pan Marek Mróz Główny Specjalista Bhp / Inspektor Ppoż reprezentujący Biuro Obsługi Firm PIO – MAR s.c. Piotr Bucior & Marek Mróz.
19:45 – Networking
20:30 – Zakończenie
Firma PIO – MAR s.c. zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, w zakresie administracyjnego wsparcia ich działalności w sferze Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Ochrony Przeciwpożarowej oraz Ochrony Danych Osobowych – www.biuropiomar.pl