Biznes z duchem czasu – Foto-relacja ze spotkanie kobiet biznesu

28 listopada odbyło się spotkanie kobiet biznesu „Biznes z duchem czasu”, którego gościem był m.im. Przemysław Karczyński – Doradca Klienta Instytucjonalnego
Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie. Podczas spotkania omówione zostały m. in. założenia i możliwości skorzystania ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. W kolejnej części spotkania, na temat biznesu podążającego za modą i trendami, opowiedziała nam Marzena Grochowska – Trener i coach biznesu z firmy Get-Choice.
Kolejne spotkanie odbędzie się w styczniu 2019 roku – szczegóły nowej formuły spotkań podamy wkrótce na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorcze Panie na spotkanie kobiet biznesu, którego tematem będzie:„Biznes z duchem czasu”

Termin: 28 listopada (środa) godz. 18:00
Miejsce: Dom Przedsiębiorcy – I piętro sala konferencyjna

W biznesie czasem opłaca się podążać za modą. A przynajmniej wiedzieć, co w trawie piszczy. Inspiracji nigdy dość. Klient kocha nowinki i chce iść z duchem czasu. Przedsiębiorca musi mu to umożliwić. O czym tym razem?
O drukowanym interesie najlepiej w 3d, o ubraniach bez przymierzania, o biznesie z siwą głową, o fabryce młodych Einsteinów, o dymie bez ognia, o piekielnej kuchni i o samochodach w salonach piękności czyli 7 trendów, o których warto wiedzieć.

Spotkania kobiet biznesu są odpowiedzią na potrzeby Pań. Ich celem jest inspiracja, wsparcie, motywacja i promocja swoich pomysłów i biznesów, a poprowadzi je p. Marzena Grochowska z firmy GET CHOICE Innowacyjne Wsparcie Biznesu.
Na uwagę zasługuje fakt, że charakter spotkań został doceniony przez Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu, które objęło patronatem honorowym imprez organizowanych w ramach cyklu: „Szminki ploty papiloty”- http://pskb.pl/2014/03/17/szpilki-ploty-papiloty/
Główne założenia spotkań to budzenie w sobie wewnętrznej motywacji do pozytywnych zmian i rozwoju, odkrywanie swoich atutów, promowanie własnych biznesów i przekuwanie pasji w biznes oraz nade wszystko budowanie pewności siebie niezależnej od pogody.
Na każdym spotkaniu dajemy Paniom możliwość spotkania nowych osób i nawiązania trwałych relacji biznesowych!
Na tym spotkaniu nie może was zabraknąć!
Zobacz relację z naszych dotychczasowych spotkań: http://dp.tczew.pl/category/aktualnosci/kobiety-biznesu/