Kobieca droga do sukcesu… – X spotkanie kobiet biznesu

18 marca o godzinie 18.00 zapraszamy do Domu Przedsiębiorcy na X spotkanie kobiet biznesu z cyklu „Szminki, ploty, papiloty”.

Tematem spotkania będzie: Kobieca droga do sukcesu…

Niezależnie czy nosisz sukienkę czy spodnie Twoja droga do sukcesu jest zawsze trudniejsza w zdominowanym męskim świecie. Jak dać sobie radę, jak wejść na szczyt, jak słuchać siebie i jak nie poddac się o tym będzie nasze kolejne spotkanie. Marcowa aura sprzyja nowym ideom zatem my zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z wyjątkowym gościem.

Naszym gościem będzie praktyk biznesu, mentorka, ale przede wszystkim pisarka . Kobieta która postanowiła świadomie rozstać się z wygodnym korporacyjnym biurkiem i posłuchać siebie. Co z tego wynika? 15 książek które są bestselerami na listach empiku, wydania tłumaczone w Wietnamie i na Litwie. Menadżerka na obcasach specjalistka MBA , sławna międzynarodowa Pisarka i jak o sobie mówi specjalistka od szczęśliwych zakończeń Magdalena Witkiewicz.
Spotkania są odpowiedzią na potrzeby Pań. Ich celem jest inspiracja, wsparcie, motywacja i promocja swoich pomysłów i biznesów, a poprowadzi je p. Marzena Grochowska z firmy GET CHOICE Innowacyjne Wsparcie Biznesu.
Na uwagę zasługuje fakt, że charakter spotkań został doceniony przez Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu, które objęło patronatem honorowym imprez organizowanych w ramach cyklu: „Szminki ploty papiloty”- http://pskb.pl/2014/03/17/szpilki-ploty-papiloty/
Główne założenia spotkań to budzenie w sobie wewnętrznej motywacji do pozytywnych zmian i rozwoju, odkrywanie swoich atutów, promowanie własnych biznesów i przekuwanie pasji w biznes oraz nade wszystko budowanie pewności siebie niezależnej od pogody.
Na każdym spotkaniu dajemy Paniom możliwość spotkania nowych osób i nawiązania trwałych relacji biznesowych!

Na tym spotkaniu nie może was zabraknąć!

18 marca godz. 18.00 – Dom Przedsiębiorcy w Tczewie – I piętro sala konferencyjna