Kobiety wiedzą jak robić biznes… – relacja ze spotkania kobiet

26 czerwca w Domu Przedsiębiorcy odbyło się spotkanie kobiet biznesu z serii „Szminki, ploty, papiloty”. Podczas ostatniego spotkania to kobiety biznesu pokazały co robią i jak doszły do własnego biznesu. Była to wyjątkowa okazja do zaprezentowania swoich osiągnięć oraz pozyskania nowych cennych kontaktów.

Początek spotkania należał do Pani Ewy Stojałowskiej – specjalisty w zakresie pożyczek  w Pomorskim Funduszu Pożyczkowym, który mieści się w Domu Przedsiębiorcy.

Pani Ewa oferuje nisko oprocentowane pożyczki na start jak i rozwój własnej firmy. Oferta jest skierowana do nowych jak i istniejących firm, pożyczki są udzielane przy wsparciu funduszy EU. Kontakt do Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego tel. 607 927 167 e-mail: estojalowska@pfp.gda.pl www.pfp.gda.pl

Nasze Panie wiedzą jak robić biznes, wielokrotnie już mogliśmy się o tym przekonać podczas projektów Akademia Menadżerki realizowanego w Domu Przedsiębiorcy. Dlatego też z przyjemności przedstawimy poniżej wszystkie prezentacje przygotowane przez nasze Panie i zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą!

1. Lalki, dekoracje i upominki na każdą okazję

Pani Aneta Latańska, ma prawdziwy talent do zdobienia, szycia, dekorowania i opakowania wszystkiego co tylko można sobie wymarzyć. Jej najnowszym produktem są oryginalne lalki, robione na zamówienie klienta. Takiej lali nie kupicie w żadnym sklepie…
Kontakt: https://www.facebook.com/aneta.latanska.1?fref=ts
Pani Aneta jest uczestniczką projektu Akademia Menadżerki w Domu Przedsiębiorcy.

2. Fotografia i samorealizacja… Fotopoto.pl / nudoodporne.pl

Katarzyna Gapska – fotograf, podróżnik, człowiek z duszą i pełna zapału matka, żona, bizneswoman… na co dzień zajmuje się fotografowaniem oraz organizacją spotkań i wykładów dla kobiet, mających na celu motywowanie i odnajdywanie siebie – własnego „Ja”. Pomaga innym kobietom razem z psychologiem Ewą Makowską oraz wizażystką Katarzyną Dziewulską.
Pani Katarzyna jest absolwentką projektu Akademia Menadżerki oraz mentorką w projekcie Teach Liders Academy – projektów realizowanych w Domu Przedsiębiorcy.

Kontakt: http://nudoodporne.pl/
e-mail: info@nudoodporne.pl
Tel. 602 665 287

3. Zmieni każde wnętrze, mieszkania, domu, biura, sklepu…

Małgorzata Truchlińska – dekoratorka wnętrz, designerka, odmienia wnętrza i projektuje nowe przestrzenie na potrzeby swoich klientów.
Kontakt: https://www.facebook.com/m2projektanci/?fref=ts
e-mail: m2projektanci@gmail.com
tel. 664 774 245
Pani Małgorzata jest uczestniczką projektu Akademia Menadżerki oraz beneficjentem inkubatora Przedsiębiorczości w Domu Przedsiębiorcy.

4. Aleksandra i Magdalena Deja – Sukces z Oriflame…

Matka i córka, zgrany duet z marką Oriflame związane są już od kilku lat. Tworzą biznes z pasją, dzielą się wiedzą i inspirują inne kobiety do działania oraz inwestowania w siebie. Wiedzą jak robić biznes i podejmują się nowych wyzwań.
Kontakt: https://www.facebook.com/sukcesPisanyMarzeniami/
oladeja@poczta.onet.pl tel. 604 759 472

5. Monte sori – efektywne nauczanie podstawowe

Pani Beata Richert założycielka pierwszej placówki edukacyjnej wykorzystującej metodę montessori w nauczaniu przedszkolnym jak i podstawowym. W pracy naszej szkoły opieramy się na przekonaniu o wielkiej potrzebie każdego dziecka, by uczyć się poprzez aktywne działanie.
Uczenie się i wychowanie stanowią tu nierozerwalną całość. Jesteśmy przekonani, że dzieci, które kochają się uczyć (dopóki dorośli nie przekonają ich, że jest inaczej) nie zaprzepaszczą w naszej szkole tej naturalnej skłonności, mając możliwość rozwijania się zgodnie z własnymi zdolnościami i predyspozycjami, w poszanowaniu indywidualnego tempa pracy każdego z nich.
Pragniemy dać naszym wychowankom szansę optymalnego rozwoju intelektualnego, emocjonalnego, fizycznego i społecznego w naturalnym – zróżnicowanym wiekowo środowisku.
Podstawą naszego działania jest szacunek dla każdego dziecka oraz równowaga między wiarą w jego siły rozwojowe, a wiedzą nauczyciela.

Kontakt:

tel. 602 77 44 28

sekretariat@montessori.tczew.pl

Siedziba – ul. Kubusia Puchatka 5/15, 83-100 Tczew

www.montessori.tczew.pl

6. Zegarki drewniane.. okulary, spinki itp.

EkoCraft to pomysł Pani Katarzyny Kroll-Kamień na wyroby z drewna, głównie zegarki ale i nie tylko. Tak spersonalizowanego wyrobu nie znajdziesz w żadnym sklepie. Linia zegarków jak i dodatków do autorski pomysł Pani Katarzyny i z pewnością nie ostatni.
Kontakt:

http://ekocraft.pl/pl/

Tel. 694 529 119

e-mail: sklep@ekocraft.pl

Pani Katarzyna jest uczestniczką projektu Akademii Menadżerki w Domu Przedsiębiorcy.

7. Dogo i hipoterapia – Nasza Masza – terapia dzieci niepełnosprawnych

Pani Emilia Klinkosz zajmuje się na co dzień Dogo i hipoterapią, lubi swoją pracę i systematycznie stara się rozwijać swoje usługi.
Kontakt: info@naszamasza.pl

tel. 602-529-119 www.naszamasza.pl

8. Pilates – dla równowagi ciała i ducha

Pani Aleksandra Czapiewska – trener personalny, prowadzi obecnie zajęcia Pilates w Tczewskim Centrum Sportu i Rekreacji. Jak mówi, inspiracją do wdrożenia usługi na tczewskim rynku było jedno ze spotkań kobiet biznesu w Domu Przedsiębiorcy. Wkrótce będzie na swoim i zaprosi nas do nowej sali ćwiczeń Pilates w Tczewie!
Pilates to forma ćwiczeń fizycznych, która sprzyja utrzymaniu równowagi w organizmie. Ćwiczenia powinny być wykonywane w rytm oddechu. Muzyka jest tłem, ale nie obowiązkiem. Kiedy mamy do czynienia z rehabilitacją, pilates powinien być wykonywany pod okiem fizjoterapeuty, który pomoże dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń. Ćwiczenia pilates przywracają dobre samopoczucie i pomagają się zrelaksować.

Kontakt: Aleksandra Czapiewska

tel. 515 577 992

aleksandraczapiewska@wp.eu
https://www.facebook.com/CzapiewskaAleksandra/

9. Foto-budka – wesela, imprezy, eventy

Pani Beata Piekut postawiła na foto i zabawę… czyli Fotoshopka. Co to jest? To nowoczesny, przenośny automat do robienia zdjęć, najbardziej kolorowa fotobudka w Trójmieście!
Dotykowy, intuicyjny ekran z podglądem na żywo pozwoli na zabawę osobom w każdym wieku.
Wystarczy nacisnąć START, a fotobudka przeprowadzi Cię przez serię zdjęć, pomiędzy którymi zmieniasz się w kogo tylko chcesz – do wyboru przeróżne gadżety, które dostarczamy wraz z fotobudką. W ciągu kilku sekund otrzymasz wydruk niezapomnianej sesji na papierze fotograficznym.

Kontakt: Beata Piekut

http://fotoshopka.pl/

602-157-318

e-mail: info@fotoshopka.pl

10. Rękodzieło to jej pasja…

Pani Elżbieta Jach od lat zajmuje się rękodziełem, szydełkowaniem itp. Jest to jej pasja, która stara się przekuć w biznes. Jej wyroby niejednokrotnie można podziwiać podczas jarmarków i pchlich targów.

Kontakt: Elżbieta Jach ela-ja@wp.pl

11. Centrum Językowe Accent

Założycielem Centrum Językowego Accent jest Michael Woods – wykwalifikowany nauczyciel języka angielskiego z Wielkiej Brytanii, który mieszka i uczy w Polsce od 2001 roku.
W naszej szkole zatrudniamy nauczycieli, którzy mają pełne kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie, nauczycieli, którzy uczą z pasją.
Nasza misja to uczyć skutecznie, dlatego stawiamy na kameralne grupy oraz nowoczesne podejście do nauki języka.
Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania; kursy ogólnej znajomości języka dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz kursy biznesowe (z dojazdem do klienta). Ponadto przygotowujemy do certyfikatów międzynarodowych, matury oraz egzaminu gimnazjalnego.
Prowadzimy zajęcia w grupach 3-8 osobowych lub indywidualne. Dostosowujemy się do potrzeb ucznia, stąd możliwość wyboru ilości zajęć w tygodniu.
W ofercie Centrum Językowego Accent znajdują się następujące języki: Angielski, Hiszpański, Francuski, Rosyjski, Polski dla obcokrajowców

Pani Anna Woods prowadzi z mężem Centrum Językowe, ponadto jest absolwentką Akademii Menadżerki oraz uczestniczy w projekcie Teach Liders Academy, projektów realizowanych w Domu Przedsiębiorcy.

Kontakt:
Accent Centrum Językowe Michael Woods
biuro@accent-tczew.pl

tel. (58) 777-01-02 kom. 660 748 905

http://accent-tczew.pl/

12. Księgi, podatki… księgowość na kółkach z dojazdem do klienta

Pani Lucyna Graczyk świadczy usługi księgowe. Jesteśmy firmą zajmującą się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych w szerokim rozumieniu- nie interesuje nas tylko „papierkowa robota”, ale aktywnie uczestniczymy w życiu naszych Klientów poprzez fachową i merytoryczną pomoc.
Dbamy o rozwój naszych Klientów, ich jak najlepsze funkcjonowanie i rozwijamy się z naszymi Klientami. Jako, że księgowością zajmujemy się od roku 1992 posiadamy bogate doświadczenie, zdobyte dzięki pracy w różnych firmach (w tym- spółkach i korporacjach). Dlatego też zapewniamy wysoki standard usług.
Pani Lucyna jest absolwentką projektu Akademia Menadżerki oraz mentorką w projekcie Teach Liders Academy – projektów realizowanych w Domu Przedsiębiorcy.

Kontakt: Lucyna Graczyk
tel. 505-525-069 e-mail: ksiegi.podatki@gmail.com

13. Chemia I artykuły gospodarcze…

Pani Hanna Domańska od lat prowadzi mały sklep z różnego rodzaju artykułami chemicznymi i gospodarczymi…

Pani Hania jest absolwentką Akademii Menadżerki oraz Teach Liders Academy prowadzonymi w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie.

Kontakt:
Hanna Domańska tel. hania76@interia.pl zapraszamy do sklepu w Tczewie przy ul. Żwirki 49 oraz St. Kard. Wyszyńskiego 25A

Poniżej więcej zdjęć z naszego czerwcowego spotkania! Kolejne już we wrześniu – do zobaczenia!